Już 15 lat z Wami
dziękujemy za zaufanie

Strefa mieszkańców


Logowanie do kartoteki.
Aby zalogować się do systemu PWI należy podać login (ID użytkownika) i hasło przesłane do Państwa w korespondencji pocztowej. Jeżeli nie otrzymali Państwo danych do logowania prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Provisor lub za pośrednictwem poczty email.
Otrzymywanie komunikatów.
Do otrzymywania komunikatów e-mail oraz SMS konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych RODO. Formularz można pobrać tutaj Wypełnioną i podpisaną zgodę proszę przesłać na adres pocztowy Biura Pańska, za pośrednictwem poczty email lub przekazać administratorowi nieruchomości.

Zalety systemu PWI


Pełny dostęp do stanu swojej kartoteki.
Możliwość podglądu naliczeń zaliczek comiesięcznych oraz rozliczeń. W przypadku wspólnot z indywidualnymi kontami dla poszczególnych właścicieli, do systemu dane wprowadzane są szybciej niż tam gdzie ich nie ma i księgowanie są tradycyjnie. Możliwy jest również wydruk zestawienia.


Otrzymywanie komunikatów od administratorów budynku.
W jednym miejscu zebrane są wszystkie komunikaty udostępnianie przez administratorów. Mogą to być ogłoszenia, komunikaty przeglądowe, materiały na zebranie itp. Na wskazanego maila przesyłana jest informacja o nowym komunikacie. Sam komunikat jest dostępny po zalogowaniu się na portalu PWI, najczęściej w formacie PDF.


Otrzymywanie powiadomień email i SMS o nadejściu komunikatu.
System po opublikowaniu nowego komunikatu wyśle na zapisany tam kontakt sms z informacją, że w PWI jest nowy komunikat. Należy wtedy wejść na PWI i odczytać komunikat. Ta forma z uwagi na to, iż nie chcemy zbytnio zakłócać Państwa czasu jest domyślnie wyłączona, każdy jednak może ją swobodnie uruchomić ponownie.Siedziba główna
ul. Pańska 98 lok. 66, 00-837 Warszawa
tel./fax. 22 628 77 33
tel./fax. 22 622 25 22
e-mail. biuro@provisor.pl
Biuro Piaseczno
ul. Albatrosów 7d m.3, 05-500 Piaseczno
tel./fax. 22 702 24 39
e-mail. biuro@provisor.pl