Już 15 lat z Wami
dziękujemy za zaufanie

O nas

Firma PROVISOR powstała na początku 2005 roku. Początkowo jako przedsiębiorstwo rodzinne z czasem rozwinęła się do obecnego kształtu. Wciąż rozwijając się nasze przedsiębiorstwo obecnie obsługuje ponad 150 tys. m2 nieruchomości, głównie mieszkalnych znajdujących się w zasobach wspólnot mieszkaniowych.

Stale udoskonalamy model sprawnej współpracy z Zarządami oraz szybkości i skuteczności działania w trudnej specyfice pracy z dużą liczbą właścicieli w tym również najemców. Działania operacyjne opieramy głównie na zleceniach zewnętrznych zachowując działy księgowości i obsługi administracyjno-eksploatcyjnej jako dwa główne trzony skupione na miejscu powierzone wykwalifikowanej kadrze.

Wszystkie zatrudnione u nas osoby miały styczność z problematyką zarządzania nieruchomościami, gdyż pracowały w tego typu przedsiębiorstwach na różnych stanowiskach: główny księgowy, inspektor ds. technicznych czy administrator itp. Stąd też problemy wynikające z tego typu działalności są im znane. Nie oceniamy osób ze względu na wiek, ale na doświadczenie i wiedzę jaką posiadają oraz chęć do działania, gdyż te czynniki w pracy są najważniejsze.

Ciągle staramy się doskonalić i rozwijać zagadnienia związane z obsługą nieruchomości. Dlatego też nasi pracownicy jak i ja jako właściciel firmy dokształcamy się poprzez różnego rodzaju kursy specjalistyczne, studia podyplomowe, wymianę informacji z osobami, które zawodowo zajmują się tworzeniem lub interpretowaniem przepisów prawa z zakresu gospodarki nieruchomościami.

Jesteśmy pewni, że każdy z Państwa, tak Wspólnoty Mieszkaniowe, Prywatni właściciele nieruchomości jak i Spółdzielnie mieszkaniowe odnajdą w naszej firmie rzetelnego i sprawdzonego partnera, który dobrze zadba o Państwa nieruchomość.

Z wyrazami Szacunku właściciel firmy PROVISOR

Siedziba główna
ul. Pańska 98 lok. 66, 00-837 Warszawa
tel./fax. 22 628 77 33
tel./fax. 22 622 25 22
e-mail. biuro@provisor.pl
Biuro Piaseczno
ul. Albatrosów 7d m.3, 05-500 Piaseczno
tel./fax. 22 702 24 39
e-mail. biuro@provisor.pl